Makina Halısı Yıkama Makine Halısı Yıkama

Halılarınız profosyonel ekiplerimiz tarafından evinizden alınıp, fırçalama makinesiyle bitkisel bazlı halı şampuanı ve profosyonel ekimiz tarafından yıkanır. Durulama ve sıkma fırçalama sonrasında halılar şebeke suyu ile durulandıktan sonra santrifüj sıkma makinasında sıkılarak içindeki su ve kimyasallardan arındırılır. Asma ve kurutma sıkma makinesinden çıkan halılarınız kapalı ve yarı açık kurutma odalarında kurutmaya bırakılır. Paketleme ve servis kurutma işleminden sonra halılarınızın son kontrolleri yapılır, müşterilerimize hazır hale getirilerek adresinize servis elemanlarımız tarafından ücretsiz bir şekilde teslim edilir.

El Dokuma Halısı Yıkama El Dokuma Halısı Yıkama

El dokuma halıları binbir zahmetle dokunmuş, yoğun emek harcanan el emeği göz nuru halılardır, bu tür halıların elbetteki değeri diğer halı türlerine göre farkı vardır, yine aynı suretle yıkanmasıda diğer halılar gibi olmamaktadır, alperen halı yıkama el dokuma halı yıkama işinde tecrübe sahibidir, firmamız dan destek alarak el dokuma halılarınızı yıkatabilirsiniz. Sizlerin değer verdiğiniz en güzel şeyler bizler için çok önemli olup onları ilk gün olan temiz haline getirmek bizlerin işidir. Emin olun bizleri tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız.

Halı Yıkama Halı Yıkama

Duygularla ilmik ilmik dile gelen, alperen halı düğüm düğüm sanat işlenen el dokuma halıların yıkanma işinde uzman olan fabrikamız personeli sizlere bu anlamda çözüm sunmaktadır, alperen halılar dünyaca ünlü, çok zahmetli dokunan en değerli halı türlerindendir. Dolayısıyla bu tür halıların yıkanması, temizliğide önem arz etmektedir. alperen halı yıkama fabrikası olarak binlerce alperen halı yıkamanın yıkanmasında büyük rol aldık, Sizlere alperen halı olarak hizmet vemekten mutluluk duyarız.

Yün Halı Yıkama Yün Halı Yıkama

alperen yün halı yıkama fabrikamızda, Yün halılarının yıkama işlemi bitkisel özlü şampuan ile yapılarak özel kurutma alanlarında hava alması sağlanmaktadır, dolayısıyla bu tarz yapılan yün halı yıkama işlemi de yün halılarınızda kokma ve bakteri oluşumuna engel teşkil etmektedir. Sizlerinde yün halılarınız var ise bizleri arayarak detaylı bilgi sahibi oldukdan sonra halılarınızı alperen halı güvencesi ile yıkatıp ilk günki temizliklerine Kavuşturabilirsiniz.

Yorgan Yıkama Yorgan Yıkama

Ev toz akarları (maytları) evin her yerinde bulunabilir, fakat en çok bulunduklarıyer nemin ve besinlerin olduğu yerlerdir. Yatak odaları ve özellikle tüm yatak takımları ev toz akarlarının üreyip çoğalması için en uygun ortamı yaratırlar. Yatakta geçirdiğimiz ortalama sekiz saat içerisinde, ortalama 1 litre vücut nemi kaybederiz ve deri dökeriz. Bu yüzden insanların deri döküntüleri ve havadaki nem ile beslenen ev toz akarları bizlerle beraber yatmaktan çok hoşlanırlar. Toz akarlarının kendilerinden çok onların mikro tozlara dönüşen ufak dışkı topları asıl problemdir. Her toz akarı günde ortalama yirmi dışkı topu üretir. Bir çift kişilik yatakta ortalama olarak 2-3 milyon ev toz akarı olduğunu düşünürseniz, problem çok büyüktür. Bu mikro tozları solunum yoluyla aldığımızda alerjik rahatsızlıklar oluşur. Aynı saman nezlesinde olduğu gibi hapşırma, burun akıntısı, sulu ve yanan gözler, burun tıkanıklığı, göz altı morlukları, öksürük gibi yorucu ve bezdirici şikayetler meydana gelebilir.

Halı Tamiri Halı Tamiri

dokuma ve yün halı, kilimleriniz zamanla yıpranır, kullanım koşulları ve yılların getirdiği yıpranma desenlerde dökülme saçaklarda atmalar ile karşılaşılır. Sizler için değerli kimi zamanda el emeği göz nuru bu halılar ya da hatırası olan el dokuma halılarınızı eski halinde görmek ve daha uzun yıllar kullanmak istiyor iseniz sizlere Zümrüt Halı Yıkama olarak halı tamiri ve saçak tamiri konusunda dünyaca ünlü profesyonel ustalarımız hizmetinizde olacaktır. Sayın müşterilerimiz değerli halılarınızın halı tamiri öyle basit bir işlem olmayarak bununla beraber yırtık kıyafete yama yapar gibi halledilebilecek bir tekstil tamirat işi değildir. Halı tamiri gerçekten özen isteyen ve çok meşakkatli bir el işidir. Son yıllarda sayıları durmaksızın artan oto yıkamacılar bile imkânları olmadığı halde kendilerine bakmadan halı yıkar ve halı tamiri yapar duruma geldiler.

Halı Overlok Halı Overloğu

Eskimiş, çürümüş, yıpranmış halılarınız için yapılan bu işlem ayrıca duvardan duvara kaplı halıfleksler içinde yapılmaktadır. İsteğinize göre yüzlerce ip rengi ile alperen halı yıkama halı overlok hizmetini sizlere sunmaktadır. Ayrıca desen ortalarında yırtılmış halılarınız için ise bant kaynağı dediğimiz sıcak yapışkan ile şerit halinde halınızın orta bölümündeki yıpranmalarında bant kaynağı ile telafi etmek mümkündür. Sizler için önemli değer taşıyan herşey unutmayın bizler içinde aynı şekilde değerli ve kıymetlidir.

Yerinde Halı Yıkama Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama

Halılar ve kumaş kaplı koltuklar bulundukları mekanın en önemli dekorasyon malzemelerinden biri olmasının yanı sıra, yapılarından dolayı her türlü mikroorganizmayı barındırma özelliğine sahiptir. Bu nedenle alperen halı yıkama olarak hijyenin devamlılığı için halılarınızın ve koltuklarınızın düzenli aralıklarla yıkanmasını öneriyoruz. Halılarınızın ve koltuklarınızın bulundukları yerde, zemin, tüy uzunluğu, halı türü, kumaş yapısı ve renk açısından cinsine ve koltuğun kumaşına kirlilik derecesine, kullanım durumuna göre degerlendirilerek en uygun yıkama sistemi ve kullanılması gereken makine ekipmanı tespit edilir. Daha sonra islak ve kuru köpük sistemi ile yıkanır. Yıkama işleminden sonra pırıl pırıl olan halılarınızda ve koltuklarınızda hiçbir renk değişikliği olmaz.